از تخصص های  مطرح این مرکز،زیبایی اندام ، رفع مشکل چاقی موضعی و سلامت دستگاه تناسلی

معضل چاقی و به خصوص  چاقی موضعی از مشکلات بزرگی است که گریبان گیر بشر امروزی است که به دلایل زیادی ازجمله کم تحرکی ،مصرف غذای چرب و فست فود و... می باشد اماروش درمان و از بین بردن این معضل چیست روش های زیادی برای از بین بردن چربی ها وجود دارد که بسیاری از این روش ها به صورت تهاجمی است ولی در اینجا ما چند نمونه از روش های درمانی جدید رابدون نیاز به عمل جراحی را مانند لیپوماتیک ،کویتیشن و.... را توضیح می دهیم.

کرایولیپولیز

لاغری موضعی، زمانی که قسمتی از بدنمان مثل شکم یا پهلوها و یا... دارای توده زیادی چربی می شود و شکل بدفرمی به بدنمان می دهد اولین فکرمان این است با چه روشی آن ناحیه را ازبین ببریم. روش های زیادی ازجمله رژیم های سخت و یا ورزش های سنگین اولین موارد است که به ذهن می آید ولی باید دانست با این روش ها تنها می توان مقدار کمی از آن ناحیه  چربی انباشته شده را ازبین برد.که البته با این روش ها کل بدن لاغر می شود و قسمت های چربی دار بدن دیرتر لاغر می گردد بس روش مناسبی نیست و تنها استفاده از یک الگوی درست و علمی می توان نواحی مورد نظر را لاغر کرد 1-اجرای یک رژیم صحیح و علمی2-انجام ورزش های هوازی3- حرکات ورزشی مربوط به آن قسمت از بدن که نیاز به لاغری دارد4-بلند کردن وزنه ها

لیپوماتیک

روش تخلیه و خارج کردن چربی از قسمت های مختلف بدن با نتیجه ای بسیار بهتر در مقایسه با سیار روش های تخلیه چربی می باشد.در این روش به وسیله دستگاه انجام می گیرد هیچگونه بیهوشی وجود ندارد و به صورت سرپائی حجم زیادی از چربی در یک جلسه درمانی از بدن خارج می گردد.از مزایای دیگر این روش درد و بدون درد و خطر بوده و کمترین ورم و کبودی را در ناحیه مورد نظر ایجاد می کند.از دیگر مزایای این روش سفت شدن پوست می باشد در صورتی که در بسیاری از روش ها با خارج کردن چربی ،پوست شل شده و حالت طبیعی خودرا از دست می دهد.

کویتیشن

کویتیشن

روش دیگر و جدید برای حذف چربی های زاید بدن استفاده از کویتشن است در این روش با برخورد امواج صوتی ( اولتراسوند) با فرکانس بالا برروی سلولهای چربی ،دیواره سلول های چربی  می شکند و سبب پارگی و شکاف دیواره سلول و بیرون ریختن چربی درون سلولی و آب سلولی می شود و بوسیله سیستم لنفاوی تخلیه وتوسط ادرار دفع می گردد. میزان تغییر سایز در افراد مختلف فرق می کند،باتوجه به سن ،جنس ،مقاومت بافت چربی و... مقدار نیم تا یک سانتی متر درهرجلسه انجام می شود. در این روش هیچگونه دردی حس نمی شود کبودی ورم و... وجود ندارد.فاصله بین جلسات هفتگی می باشد و تا زمانی که نتیجه مطلوب گرفته شود باید ادامه داشته باشد تا به سایز مطلوب برسد فاصله بین جلسات می تواند بین چهار روز تا ده روز بسته به میزان جوابدهی به درمان باشد.

لیپوماتیک

لیزر واژینال

دستگاه و متدجدیدی برای تنگ کردن لب های دستگاه تناسلی زنان می باشد که دیگر بدون نیاز به جراحی مشکل گشادی کانال دستگاه تناسلی زنان را برطرف می نماید. لیزر واژینال  در سال هزارونهصدو هشتادو شش در درمان این بیماری استفاده شد و بسیار موفق بودو جهت جراحی زیبایی دستگاه تناسلی و ترمیم و جوان سازی آن استفاده می شود.از جمله مزایای این دستگاه ،غیر تهاجمی بودن و بدون درد و بدون نیاز به بی حسی ،درمان سریع و نتیجه بسیار مطلوب و سریع برطرف کردن  و جمع کردن لبیا دستگاه تناسلی خارجی و بهبود روابط زناشوئی می باشد.