کویتیشن یکی از روش‌های مؤثر در لاغری شکم و پهلو می‌باشد. در روش کویتیشن، فرکانس اواتراسوند باعث می‌شود که هزاران حباب‌ها هوایی میکروسکوپی ، غشای سلول‌های چربی (لیپوسیت) را احاطه کنند

لاغری موضعی پهلو و شکم با رادیو فرکانسی

و با لرزش ایجاد شده این حباب‌ها فشار کافی به سلول‌های چربی آورده و باعث شکستن آنها می‌شوند. محتوای لیپوسیت‌های شکسته از طریق سیستم لنفاوی به کبد حرکت کرده و متابولیزه شده و از بدن به کمک نوشیدن مقدار کافی آب دفع می‌شوند. این روش بهترین راه برای حذف لایه‌های چربی سطحی و تجمع چربی می‌باشد. این درمان با استفاده از سطح پایین اولتراسوند برای امولسیون کردن چربی می‌باشد. در فرکانس پایین‌تر درمان قوی‌تر می‌شود. کویتیشن به معنای شکسته شدن بافت چربی است. درمان با امواج اولتراسوند روش غیرتهاجمی و بدون جراحی است؛ این بدان معناست که چربی به صورت طبیعی از طریق سیستم لنفاوی و ادرار حذف می‌شوند.
نواحی که کویتیشن بر روی آنها مؤثر است شامل شکم، پهلوها، ران و باسن می‌باشد که مناطق رایج تحت درمان هستند. این روش کاهش دهنده رسوبات چربی است و به این دلیل می‌تواند باعث کاهش وزن شود اما درمانی برای کاهش وزن نیست . به عبارت دیگر باعث لاغری موضعی مناطق مختلف بدن می‌شود. پیشنهاد می‌شود که رژیم غذایی در طول دوره درمان رعایت شود و باعث می‌شود حذف رسوبات چربی و کاهش وزن افزایش ‌یابد.

برای اطلاع از قیمت ها و تخفیفات خدمات لاغری منحصربفرد ایده آل کلیک بفرمایید.

نظرات