سوال و جواب های شما در خصوص سلولیت


1-آیا سلولیت را می توان از بین برد ؟
از آنجا که تشکیل بافت سلولیت ربطی به وزن و سایز شما ندارد لذا باید مقاوم بودن بافت سلولیت را از راههای مختلف از بین برد. سیستم آندرمولوژی ،کویتیشن و رادیوفرکانسی و مزوتراپی راههای موثر در از بین بردن سلولیت ها هستند.
2-آیا ژل های لاغری در کاهش چربی های سلولیت موثر هستند ؟
ده ها نوع کرم و ژل لاغری وجود دارد که هر کدام ترکیبات خاصی دارند که ادعا می کنند برای رفع سلولیت موثر هستند ،کارکرد همه آنها جهت رفع سلولیت تبخیر آب ناحیه مورد نظر و عرق کردن آن منطقه می باشد، که هیچ ربطی به از بین رفتن چربیهای موضعی و سلولیت ندارد.
3-آیا ژل های لاغری و ضد سلولیت عارضه خاصی هم دارند ؟
افرادی که پوست حساس دارند نباید سراغ چنین محصولاتی بروند ، چون پوست با تعریق زیاد مواجه می شود و ممکن است دچار حساسیت شدید و سوختگی شود.
4-کویتیشن برای درمان سلولیت چقدر موثر است؟
یک روش جدید و بدون نیاز به جراحیاستفاده از دستگاه کویتیشن است که برای نواحی شکم ،پهلوها ، بالای بازو ، داخل زانوو ... موثر است ، البته همراه با این روش حتما باید شاک ویو نیز استفاده گردد.
5-بین دستگاه های لاغری و روش های ضد سلولیتی پیشنهادتان چیست ؟
با ترکیب شاک ویو به همراه دستگاههای لاغری موضعی بهترین جوابدهی را درجهت رفع سلولیت شاهد هستیم.
6-مکانیسم شاک ویو جهت درمان سلولیت چیست ؟
شاک ویو یک روش درمانی غیرتهاجمی است که مورد تایید FDA  است که ازامواج مغناطیسی کمک گرفته می شود و بهبود حالت کشانی پوست و رفع شلی و افتادگی پوست و کاهش ظاهر نامطلوب سلولیت را باعث می شود .
7-ایجادسلولیت ربطی به جنسیت دارد؟
بیش از 80% زنان و 20% مردان سلولیت دارند.سلولیت به دلیل اینکه جزء ساختار پوست است و عامل ایجاد آن خارج از کنترل افراد است ، لذا می توان با رژیم غذایی ، ورزش ، دستگاه ها ، روش های موضعی قابل حل می باشد .
8-آیا میتوان سلولیت را درجه بندی کرد؟
بله ،در معاینه عمومی و بالینی می توان پوست را از نقطه نظر سلولیت به 3 دسته گرید 1 ، 2 و 3 دسته بندی کرد.درگرید 3 عموما پوست دچار فرورفتگی و برآمدگی شدید بوده و با فشار دست حالت دردناک دارد .
 

نظرات