هیچ چیز نا امیدکننده تر و ناراحت کننده تر از این نیست که برای وزن کم کردن زحمت بکشیم اما نتیجه ای نگیریم. گاهی مهم نیست که چه رژیمی دارید و چقدر ورزش می کند، مهم این است که از شر چربی یا سلولیت ناخوشایند خلاص نمی شوید. کاهش سایز با کویتیشن یکی از آخرین دستاوردهای زیبایی شناسی است که برای ازبین بردن چربی های اضافی کاربرد دارد. 
کاهش سایز با کویتیشن بسیار متفاوت است:

لاغری موضعی با کویتیشن
این روش می تواند برای هر منطقه از بدن شما که حاوی وزن و چربی اضافه است مورد استفاده قرار بگیرد. قسمت های درمانی معمولا شامل شکم، ران، باسن و پشت می شود . حتی می توانیم این روش را برای قسمت های کوچک تر مثل بازو هم استفاده کنیم. 


کاهش سایز با کویتیشن غیرتهاجمی است :


برخلاف لیپوساکشن، کویتیشن چربی ها به هیچ روش جراحی نیاز ندارد و بنابراین  هیچ بیهوشی، باند یا خنی را تجربه نخواهید کرد. این روش در عوض متکی به امواج صوتی با فرکانس بالا است که به شما کمک می کند تا بدون اینکه به بدنتان آسیبی برسد چربی از دست دهید. 


کاهش سایز با کویتیشن طبیعی است:

 

لاغری موضعی با کویتیشن
در این روش از امواج فراصوت در سطح استفاده می شود تا چربی های ما را بشکنند و از آن یک مایع بسازند درحالیکه بافتهای اطراف دست نخورده باقی می مانند. همین که سلول های چربی به صورت مایع درمی ایند ، با استفاده از فرایندهای حذف طبیعی، از سیستم بدن شما حذف می شوند. 


کاهش سایز با کویتیشن بدون درد است:


شما نباید قبل و بعد از این روش احساس درد و ناراحتی کنید. فقط در اکثر موارد کمی احساس گرمای ملایم و صدای ناهنجار در گوش می کنید زیرا این روش بر روی پوست شما اعمال می شود ..


کاهش سایزبا کویتیشن ایمن است :


تقریبا هیچ خطری وجود ندارد .  مخصوصا در مقایسه با سایر روش های از دست دادن چربی که نیاز به جراحی تهاجمی دارند .

کاهش سایز با کویتیشن سریع است:


هر جلسه از درمان چربی با کویتیشن حدود 20 الی 30 دقیقه طول می کشد و این درمان به  اندازه ی زمان یک نهار کامل است. هیچ مشکلی وجود ندارد و تنها کاری که باید انجام دهید، نوشیدن مقدار فراوانی آب است. 

لاغری موضعی با کویتیشن

کاهش سایز با کویتیشن فوری است:


معمولا نتایج حاصل از این روش بصورت سریع و بلافاصله بعد از اولین جلسه قابل مشاهده هستند اما بهترین نتایج معموات سه روز بعد آشکار می شوند. بسته به ترکیب بدن فرد ، برای دستیابی به هدف خود 6 الی 9 جلسه نیاز دارید .


کاهش سایز با کویتیشن آسان است:


برای بهره ی حداکثر از مزایای روش کویتیشن فراصوت ، به غیر از نوشیدن آب فراوان ، خوردن غذاهای سالم و داشتن یک ورزش منظم ، کار خاص دیگری را نباید انجام دهید . فقط یک برنامه ریزی منظم برای جلسات خود داشته باشید .


کاهش سایزبا کویتیشن موثر است:


هنگامی که رژیم غذایی و ورزش جواب نمی دهند، کویتیشن راه حلی است که جواب می دهد . شما می توانید شکل بدن خود را تغییر دهید، سلولیت ها را از بین ببرید و از فرم بدن خود لذت ببرید . 

نظرات