افزایش وزن مشکل بسیاری از افراد است. برخی از افراد رژیم غذایی می‌گیرند که ممکن است برخی باعث کاهش وزن شود وپس از آن دوباره وزن برگردد. به همین دلیل است که مردم بیشتر درحال روی آوردن به طب سوزنی لاغری برای به دست آوردن وزن ایده‌آل خود هستند.

طب سوزنی و لاغری، لاغری با طب سوزنی واقعی!


طب سوزنی به بیش از 5000 سال پیش برمی‌گردد که بسیار قدیمی‌تر از درمان‌های دارویی غربی است. در طب سوزنیِ لاغری، سوزن بسیار نازک به نقاط خاصی از پوست وارد می‌شود که اعتقاد بر این است که کمک به عملکرد مناسب بدن می‌کند. طب‌سوزنی موجب تحریک آزاد شدن اندورفین در بدن می‌شود. این یکی از راه‌های طب‌سوزنی لاغری است که کمک به کنترل اشتها از طریق آزاد شدن اندورفین می‌کند. در مورد افراد مبتلا به اضافه وزن، متخصص طب سوزنی از فرد سؤالات مختلفی می‌کند تا علل اصلی اضافه وزن فرد مشخص شود. شاید دلیل آن صرفا رفتاری و یا دلیل فیزیولوژیکی نیز باشد. هنگامیکه علل ریشه‌ای مشکل شناسایی شد؛ متخصص طب سوزنی با وارد کردن سوزن‌هایی به نواحی مختلف بدن، کمک به بهبود عملکرد بدن برای کاهش وزن می‌کند. برای مثال، یک متخصص طب سوزنی که در حال انجام طب سوزنی لاغری برای افراد است احتمالا از روش چند منظوره استفاده خواهد کرد. آنها برای کاهش وزن فرد از طریق افزایش خروجی غده هیپوفیز تلاش می‌کنند. همچنین احتمالا بر روی کاهش میل به غذاهای خاص یا کاهش اشتهای طبیعی کار می‌کنند.واردکردن سوزن حتی سطوح انسولین پایین‌تر یا سطوح لیپید در خون را تعیین می‌کند. مزیت طب سوزنی لاغری برخلاف داروهای خاص این است که هیچ عوارض جانبی مضر ندارد. این روش کاملا طبیعی باعث افزایش کاهش وزن افراد می‌شود.
طب سوزنی لاغری نیاز به تکرار منظم به منظور حفظ اثرات آن دارد. همچنین باید به رژیم غذایی و ورزش توجه شود. متخصص طب سوزنی ممکن است دستورالعمل خاصی را به فرد در مورد رژیم غذایی به منظور افزایش جریان منظم انرژی در سراسر بدن ارائه کند.
اگر شما با مشکلات وزن زیاد دست و پنجه نرم می‌کنید، طب سوزنی لاغری روش‌هایی برای افزایش در کاهش وزن شما ارائه می‌دهد.

نظرات