کویتیشن اولتراسونیک جدیدترین روش برای از بین بردن توده های چربی، سلولیت (چربی زیر پوست ران و باسن)، شکم، پشت، بازو و غیره است. همچنین به فرم‌دهی و کاهش چربی سینه مردان کمک می‌کند.

کویتیشن چیست؟، لاغری با کویتیشن


اولتراسونیک اشاره به فرکانس صوتی دارد. کویتیشن اولتراسونیک ایجاد صدایی می‌کند که ما نمی‌توانیم بشنویم اما مرتعش کننده است. زمان ارتعاش را به ازای هر ثانیه از فرکانس صدا اندازه‌گیری می‌کنیم و به هرتز منسوب است. انسان‌ها می‌توانند از 20 تا 20000 هرتز را بشونند؛ ما هر صدایی بالاتر یا پایین‌تر از این مقدار را نمی‌توانیم بشنویم. بنابراین امواج صدا با فرکانس بالاتر از 20000 هرتز را به نام اولتراسونیک می خوانیم.


ارتعاش یون (تناوب امواج صوتی مثبت و منفی) یک موج قوی از فشار به غشاهای سلول چربی وارد می‌کند. معمولا غشای سلول‌های چربی نمی‌توانند این فشار را تحمل کند بنابراین به محتوای مایع می‌ترکند. این فراورده مایع از طریق کانال‌های طبیعی متابولیسم بدن تخلیه می‌شود. این روش یک روش بدون درد و غیر تهاجمی است. کویتیشن از آخرین تکنولوژی‌های اولتراسونیک برای مشکلات چربی بدن در نواحی مختلف پوست استفاده می‌کند. این روش یک سیستم مدیریت سلولیت است که کلینیک‌ها برای فرم‌دهی به پاهای سنگین، لاغری موضعی شکم و پهلو و درمان بی‌نظمی‌های پوست استفاده می‌کنند. این تکنیک روشی نسبتا بدون درد است و برای خانم‌ها و آقایان مؤثر است. رژیم غذایی و ورزش ابزار قوی برای کاهش وزن هستند اما آنها اثر کمی روی سلولیت می‌گذارند که به عنوان بافت چربی ناهموار زیر پوست است. کرم‌ها و ماساژ به ندرت تولید نتایج مؤثر می‌کنند.


کویتیشن اولتراسونیک از امواج اولترا سوند و گرما برای ذوب شدن چربی و سفتی پوست استفاده می‌کند. همچنین به تمام لایه‌های سلولیت با درمان سه فازی نفوذ می‌کند. ماساژ خلأ، انسداد غدد لنفاوی را باز می‌کند و جریان خون را تحریک می‌کند. امواج صوتی باعث تخریب چربی یا لیپولیز می‌شود. بنابراین فرکانس رادیویی تولید کلاژن را افزایش داده و ظاهر پوست را بهبود می‌بخشد. افرادی که دارای پوست حساس هستند ممکن است  در طی درمان کنند احساس گرمی کنند؛ اما کویتیشن اساسا بدون درد است. این امر باعث هیچ آسیبی به پوست یا به مویرگ‌های زیر پوست نمی‌شود. این روش یک روش درمان زیبایی نسبتا جدید است که یک تکنولوژی پیشرو در تبدیل سلول‌های چربی به مایع می باشد که می‌تواند به طور طبیعی از طریق سیستم فیلتراسیون بدن مانند کبد، غدد لنفاوی و ادرار تخلیه شود.

 

 

آیا کویتیشن دارای عوارض جانبی است؟

این روش، یک روش بدون دردی است که هیچ عوارض جانبی بر روی بافت‌های اطراف ندارد. این یک درمان ایمن است ولی با این وجود به افرادی که دارای فشار خون بالا و دستگاه تنظیم‌کننده ضربان قلب هستند توصیه نمی‌شود.

 

 

مزایای استفاده از کویتشین اولتراسونیک:

درمان غیر تهاجمی
بدون بستری شدن در بیمارستان و یا نیاز به دارو
بدون زخم و یا جای طولانی‌مدت در پوست
از بین بردن چربی از طریق یک فرایند طبیعی
مقرون به صرفه

نظرات