اکثر  نگرانی که افراد درباره اثرات روند پیری بر روی پوست و بدن خود دارند مربوط به ماده کلاژن است. کلاژن یک ترکیب آلی است وشامل آمینواسیدهایی است که مسئول حفظ ساختار بافت پیوندی مانند استخوان‌ها، رباط‌ها و پوست می‌باشد.

مزایای فمی لیفت، مزیت فمی لیفت
با افزایش سن، کلاژن به تدریج شروع به شکستن می‌کند؛ این همان چیزی است که باعث چین و چروک، لکه‌ها و خطوط روی پوست می‌شود. همچنین بافت واژن به دلیل کاهش کلاژن شروع به آسیب دیدن  می‌کند. این وضعیت می‌تواند پس از زایمان بدتر شود. بنابراین موجب کاهش قابلیت ارتجاعی و توانایی برگشتن بافت واژن پس از کشش می‌شود.نتیجه آن عدم لذت رابطه جنسی برای زنان و شریک جنسی می‌شود. بی‌اختیاری ادرار یک اختلال است که باعث نشت ادرار در هنگام خنده، سرفه و عطسه می‌شود که یکی دیگر از علائم آسیب در ناحیه واژن است.
فمی‌لیفت یک روش جدید است که می‌تواد باعث تنگی بافت واژن و اطراف آن شود. این روش که در حال گسترش است پتانسیل فراوانی برای پیشرفت روش‌های واژن دارد که می‌تواند در کیفیت زندگی و اعتماد به نفس زنان مؤثر باشد. روش فمی‌لیفت از لیزر CO2 آلما با حداکثر دقت و درستی استفاده می‌کند. این لیزر با موفقیت برای مقابله با اثرات ضد پیری بر روی پوست استفاده می‌شود. نوری که از لیزر ساطع می‌شود  با کانال‌های حرارتی کوچک به درون پوست نفوذ می‌کند. این عمل یک اثر تبخیر شدگی شدید بر روی این کانال‌ها بدون صدمه به بافت‌های اطراف ایجاد می‌کند. پروب لیزر دارای ویژگی چرخش 360 درجه می‌باشد که به دقت و درستی این روش می‌افزاید.
گرمایش حرارتی لایه‌های درونی بافت واژن در نهایت منجر به بازسازی الاستین و پروتئین در ناحیه تحت درمان می‌شود. این روش باعث بهتر شدن روند بهبود طبیعی زخم می‌شود. نتیجه نهایی، بازسازی بافت واژن به علت تولید فیبرهای کلاژن جدید و محکم و ضخیم است که دیواره واژن را تنگ و دارای قابلیت ارتجاعی می‌کنند.همچنین یک پتانسیل قوی برای افزایش احساس لذت در طول مقاربت جنسی ایجاد می‌کند. فمی‌لیفت همچنین در کاهش بی‌اختیاری ادرار و خشکی واژن مؤثر است.

ایمنی فمی‌لیفت

از آنجا که فمی‌لیفت یک عملیات بدون درد است، نیازی به آرام‌بخش وجود ندارد. این عمل توسط متخصص زنان انجام می‌شود و زمان خاصی به منظور ریکاوری کامل وجود ندارد. تجزیه کلاژن می‌تواند به علت بسیاری از فاکتورها مانند چاقی باشد. این اتفاق بیشتر در زنان روی می‌دهد و برخی بیشتر احساس می‌کنند. خوب بودن و مفید بودن روش فمی‌لیفت اثبات شده است و روشی راحت و دردسترسی برای حل این مشکلات است.

نظرات