لیپوماتیک

لیپوماتیک چیست؟، لاغری با لیپو ماتیک، لاغری با دستگاه لیپوماتیک

امروزه، افزایش روند چاقی موجب نگرانی در برخی افراد شده است. از سوی دیگر به دلیل پیشرفت تکنولوژی می‌توان این نگرانی‎ها را برطرف نمود. بدین معنا که تکنولوژی و علم روز به این مشکل پاسخ داده و توانسته اند در جهت رفع آن عمل کنند. 
لیپوماتیک یک نوع دستگاه پیشرفته‎ است که برای خارج کردن چربی‎های اضافی در زیر پوست استفاده می‌شود. این دستگاه ساکشنی فوق‌العاده قدرتمند بوده و به گونه‌ای ظریف و با دقت تمام عمل می‌کند بطوری که تمام خطراتی که در لیپوساکشن وجود داشت در این دستگاه رفع شده و به عبارتی فارغ از هرگونه خطر و عوارض جانبی است. در واقع  این دستگاه جایگزین مناسبی برای لیپوساکشن است. 
در لیپوساکشن عوارضی همچون خونریزی و تورم بعد از جراحی وجود دارد زیرا جراحی با دستگاه‎های از رده خارج صورت می‌گیرد که علاوه بر عوارض بعد از عمل، بیمار را با دردهای شدید مواجه می‌کند. با همه اینها نیز، حجم کمتری از چربی‎ها خارج می‌شد که نتیجه مطلوب و رضایت بخشی نداشته و پس از مدتی نیز بیمار به حالت اول بازگشت داشته و باعث نارضایتی و بدبینی وی شده است. 
بسیاری از بیمارانی که با این روش چاقی خود را درمان کرده‌اند بسیار رضایت داشتند و معتقد بودند که روش لیپوماتیک به نسبت روش‎های قبلی جراحی چاقی بسیار راحت‎تر  و پیشرفته‎تر است. مدت جراحی با این دستگاه بسیار کوتاه بوده بطوری که بازگشت به کار پس از مدت کوتاهی استراحت امکان پذیر است. در پایان به بیمارانی که از چاقی مفرط رنج می‎برند توصیه می‎شود پس از انجام جراحی لیپوماتیک، به انجام تمرینات ورزشی ساده و رژیم غذایی همت گمارند.