جراحی لیپوماتیک، جراحی لیپوماتیک برای لاغری، تناسب اندام با جراحی لیپوماتیک

جراحی لیپوماتیک

جراحی لیپوماتیک با هدف از بین بردن چربی‌های اضافی و رسیدن به وزن ایده‌آل صورت می‌گیرد. این جراحی به نسبت سایر روش‌های کاهش سریع وزن مانند لیپوساکشن بسیار کم خطر، بدون بیهوشی، خونریزی و تورم است. همچنین عوارض کمتری در انتظار بیمار خواهد بود.لاغری سریع و لیپوماتیک یک عمل جراحی است که توسط دستگاه‌های بسیار پیشرفته برای از بین بردن چربی‌های اضافی در حجم پایین صورت می‌گیرد. در صورتی که حجم چربی‌ها وسیع باشد می‌بایست در چندین جلسه این امر صورت بگیرد.
 
 این دستگاه 6sp نام دارد که محصول کشور امریکا بوده و آخرین نسخه دستگاه جراحی چاقی به شمار می‌رود. از جمله مزیت‌های این دستگاه عبارتند از: دوران نقاهت بسیار کوتاه و بهبودی سریع، توانایی عملکرد در نقاطی از بدن که  با عمل لیپوساکشن امکان‌پذیر نیست از جمله زانو و ساق پا، محافظ از بافت عروق و اعصاب با وجود استفاده از امواج، زیرا این امواج برای بدن بسیار کم خطر بوده و عوارضی برای بدن ندارند. 

جراحی لیپوماتیک چگونه است؟، لاغری فوری ا جراحی لیپوماتیک


جراحی لیپوماتیک بوسیله متخصصان از جمله متخصصان پوست، جراحان پلاستیک و جراحان عمومی که آشنایی کافی با مشکلات پیش روی دارند، انجام می‌شود. به دلیل آگاهی متخصصان از مشکلات پس از عمل، هیچ عوارضی در انتظار بیمار نخواهد بود.