جراحی چاقی

جراحی چاقی، جراحی چربی های چاقی

امروزه به دلیل کم تحرکی و افزایش استفاده از غذاهای پرچرب و فست فودها، چاقی گریبانگیر قریب به اتفاق مردم جهان شده است به طوری که بسیاری از این بیماری نهفته رنج می‌برند. چاقی دومین علت مرگ و میر در جهان شناخته شده است. این بیماری که به نوعی مرگ نهفته نیز نام دارد موجب بروز اختلالاتی در سیستم بدن شده و انواع امراض را به دنبال دارد از جمله ناراحتی‏های قلبی، افزایش چربی و کلسترول خون، بالا رفتن فشار خون ، دیابت نوع دوم و ... . به همین دلیل یافتن راهی برای درمان این بیماری لازم و ضروری است. همچنین چاقی علاوه بر عوارضی که برای سلامتی فرد داشته موجب نارضایتی فرد از خود و کاهش اعتماد به نفس وی می‌شود همین عامل موجب می‌شود که گاهی فرد از حضور در مجامع عمومی خودداری می‎کند.

اگر چه توصیه‏های بسیاری در رابطه با کاهش وزن در شکل انجام ورزش و رژیم‏های غذایی شده است اما به دلیل مشکلاتی نظیر فقدان فرصت کافی و ضعف جسمانی علی رغم وزن بالای افراد مبتلا و نیز طولانی بودن انجام این روش‏ها موجب شده تا افراد به دنبال گزینه‏های جایگزین بوده و راه‏ها و شیوه‏هایی دیگری را برای رسیدن به سلامتی و تناسب اندام خود پیدا کنند که  دستیابی به آن آسانتر  و هم سریعتر باشد. جراحی زیبایی که با دستگاه‏های فوق پیشرفته صورت می‌گیرد دارای مزایایی از جمله درد کم، بستری کوتاه مدت، بازگشت سریعتر به کار و سرانجام نتیجه دلخواه و مورنظر یعنی زیبایی و تناسب اندام همراه با سلامتی و تندرستی است.

انجام عمل‏های جراحی چاقی راهی است که توسط پزشکان متخصص در این حوزه صورت گرفته است. این عمل‏ها به منظور آسایش و راحتی افرادی است که توانایی و فرصت کافی برای کم کردن وزن را نداشته و به دنبال راه‌هایی آسان برای این کار می‌گردند. عمل‏های جراحی با پیشرفته‌ترین متد روز انجام میشود و بدون هیچ عارضه‌ای، سلامتی، تندرستی و نشاط را به کسانی که از چاقی و اضافه وزن رنج می‌برند، تقدیم می‌کند. اندام زیبا و سلامتی شایسته هر فرد ایرانی است.