کویتیشن لاغری با دستگاهی فوق پیشرفته صورت می‎گیرد که با ایجاد امواج اولتراسوند با فرکانس‎های صوتی قوی، موجب ذوب شدن چربی‎ها‎ و هدایت آنها به سمت کبد و نهایتاً دفع آنها می‎شود.

کویتیشن


کویتیشن لاغری، یک روش نوین بدون نیاز به جراحی برای درمان چاقی و از بین بردن چربی‎ها‎ی جمع شده در سطوح مختلف بدن است. آنچه که در کویتیشن لاغری نقش اساسی دارد، استفاده از امواج صوتی می‎باشد. امواج اولتراسوند با فرکانس‎های صوتی  که گوش انسان قادر به شنیدن صدای آنها نیست، تکان‎ها‎یی را در چربی‎ها‎ی بدن ایجاد می‎کنند، که سلول‎ها‎ی چربی شکسته و به حالت مایع در می‎آیند و سپس آنها را برای سوختن در بدن یا دفع در داخل کبد آماده می‎کنند.
به عبارت دیگر، امواج اولتراسوند با ایجاد حباب‎ها‎ی میکروسکوپی باعث پاره شدن سلول‎ها‎ی ذخیره کننده چربی شده و سپس این چربی به گلیسرید و اسیدهای چرب آزاد و چربی امولسیون شده درآب، تبدیل می‎گردند. بعد از آن به رگ‎ها‎یی که حمل آب اضافی را بر عهده دارند، وارد شده و در بدن توزیع می‎شوند. سرانجام وارد کبد شده و پس از یکسری تغییرات شیمیایی به مواد قابل سوخت در ماهیچه ‏ها تبدیل می‎گردند. در مرحله نهایی، چربی های مایع یا از طریق ادرار دفع و یا در ماهیچه‎ها‎ سوزانده می‎شوند.
دستگاه‎ها‎یی که در کویتیشن لاغری استفاده می‎شوند، قادرند تنها چربی‎ها‎ را  هدف قرار دهند، بویژه چربی‎ها‎یی که بافت سخت‎تر و به هم فشرده تری دارند. از کویتیشن لاغری به عنوان یک روش فرم دهنده بدن هم یاد می‎شود، زیرا این روش نه تنها چربی‎ها‎ را از بین می‎برد، بلکه می‎تواند به آنها فرم دلخواه را نیز بدهد. یکی از موارد استفاده کویتیشن لاغری فرم دادن به اجزای صورت است. دستگاه کوچکتر کویتیشن که مخصوص بافت‎ها‎ی صورت ساخته شده است، می‎تواند گونه‎ها‎ را بالا ببرد، گودی زیر چشم، پف چشم‎ها‎، چربی‎ها‎ی غبغب و چروک‎ها‎ را نیز از بین ببرد.
در هر جلسه کویتیشن لاغری، تعداد زیادی از سلول‎ها‎ی چربی از بین می‎روند و چون تکثیر آنها غیرممکن است، بنابراین درمان چاقی با کویتیشن ماندگار و همیشگی است.

نظرات