ترکیب روش‌های کرایولیپولیز و کویتیشن

کرایولیپولیز، کوتیشن


سالن‌ها و کلینیک‌ها شاهد مزایای ترکیب کرایولیپولیز، کویتیشن، رادیوفرکانسی و حتی مزوتراپی برای تأثیر بیشتر در مبارزه با سلولیت، سفتی پوست و لاغری بدن هستند. ترکیب این روش‌ها باعث از بین رفتن چربی موضعی بدن و نیز سفت شدن پوست اطراف منطقه می‌‌شود. بنابراین انجام همزمان این روش‌ها منعی ندارد و باعث تأثیر بیشتر درمان می‌شود. در این روش ترکیبی ابتدا باید کرایولیپولیز انجام شود زیرا در روش کرایولیپولیز بافت چربی با کریستالیزه شدن و مرگ تدریجی سلول‌های چربی کاهش می‌یابد و با تجمع آب در بافت چربی، تأثیر کویتیشن بیشتر می‌شود. رادیوفرکانسی هم می‌توان همزمان با جلسات کویتشن برای جلوگیری و بهبود وضعیت شلی و افتادگی پوست انجام شود. به طور خلاصه مراحل در زیر آورده شده است:
اول کرایولیپولیز
کرایولیپولیز چربی بدن را بدون آسیب به بافت‌های دیگر کاهش می‌دهد. چربی پس از آن وارد کبدشده و از طریق سیستم لنفاوی به گردش در آمده و تجزیه شده و توسط مجاری ادرار از بدن خارج می‌شود.
دوم رادیوفرکانسی
برای کاهش بیشر چربی و سلولیت و نیز برای سفتی پوست انجام می شود.
سوم کویتیشن
کویتیشن تنها درمان اولتراسونیک است که به طور مؤثر برای کاهش سلولیت و از بین رفتن چربی موضعی عمل می‌کند.
ترکیب کرایولیپولیز، رادیوفرکانسی و کویتیشن در بردارنده قدرتمندترین و قوی‌ترین تکنولوژی در دسترس امروز برای درمان سلولیت، شلی پوست و انباشته شدن چربی روی صورت و بدن است. با این حال مهم است که به یاد داشته باشیم که چند هفته طول می‌کشد تا نتایج را مشاهده کنیم.

 

نظرات